אודות

ליצירת קשר עם יובל ארבל, השאירו פרטים:

FARAG_2138

יובל ארבל

יובל ארבל, יועץ כלכלי בכיר, מספק ייעוץ כלכלי וניהולי לרשויות מקומיות, גופים מוניציפליים ומשרדי ממשלה. במסגרת תפקידו, הוא מסייע לרשויות הנדרשות לבנות תוכניות אסטרטגיות ולקבל החלטות בעלות משמעות כלכלית.

לכל פרויקט ופרויקט, מביא עמו ארבל רמה מקצועית גבוהה, לצד ראייה מרחבית וכושר ניתוח אנליטי המשלב את תחומי הכלכלה, המימון, התכנון, הניהול והתפעול. כל אלה מסייעים לו להגיע לפתרון המתאים ביותר, תוך ראייה הוליסטית של כל זוויות המבט בעניין, וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

בין שירותי המשרד

ארבל הוא בעל תואר MBA במינהל עסקים עם התמחות במימון מורחב, וכן תואר בהנדסת תעשייה וניהול בהתמחות במערכות מידע, ובעל 10 שנות ניסיון בתחום. בעבר כיהן כמנהל המטה המקצועי בחטיבת תכנון משאבים ואסטרטגיה בארגון ביטחוני במשרד ראש הממשלה, לאחר שהיה ראש מדור תקציבי משאבי אנוש, לוגיסטיקה ואבטחה במטה בארגון.

הודות לכישורים ולידע הרחב שצבר, ארבל מספק את המענה הטוב ביותר לרשויות וגופים ציבוריים העוסקים בעיקר בתפעול שוטף ויומיומי, ומתקשים לנסח תוכניות אסטרטגיות ולקבל החלטות שישפיעו על פעילותם לטווח הארוך. בכך, הוא מספק להם גמישות, וחוסך מהם את הצורך להחזיק מחלקת תכנון יקרה באופן קבוע.

לקוחותינו

פרטים והתקשרות

יובל ארבל

טלפון: 03-7553111 | נייד: 054-6651-659 | פקס: 03-7553100

דוא"ל: yuval@arbelconsulting.com

כתובת: מגדל ב.ס.ר 1 דרך בן גוריון 2 רמת גן 5257334

עקבו אחרינו

טופס יצירת קשר

© כל הזכויות שמורות ליובל ארבל 2018

דילוג לתוכן